Hakkari'ye tayini çıkan kamu çalışanlarının sorduğu ilk soru Hakkari Nerede kalınır Hakkari nasıl bir yerdir sorusu olmaktadır.

Şenler Otel Hakkari

Hakkari'de eviniz kadar sıcak bir ortam sizleri bekliyor. Sizlere daha iyi bir hizmet sunmak var gücümüzle çalışıyoruz. Hakkari'nin en çok tercih edilen oteline hoş geldiniz.

Şenler Otel Hakkari
Hoşgeldiniz Bugün 10 Aralık 2023 Pazar

Hakkari'de Nerede Kalınır? Hakkari Nasıl Bir Yerdir?

Hakkari Nerede Kalınır Hakkari Nasıl Bir Yerdir Hakkari'ye tayini çıkan bir çok sağlık çalışanı, öğretmen ve diğer kamu çalışanlarının internet arama motorlarına sorduğu ilk soru Hakkaride Nerede kalınır Hakkari nasıl bir yerdir sorusu olmaktadır. Öncelikle şirin bir şehir olan Hakkari ilimize hoş gelmişler. Hakkari'ye gelen ağlayarak gelir Dönen de ağlayarak döner. Çünkü gerek yazılı basın gerekse görsel basında Hakkari şehrinin genellikle isminin kötü anılmasıdır. Buraya gelen bir çok konuğumuz önyargı içinde şehrimize gelmekte ve Hakkari insanının misafirperver ve cana yakın davranışlarıyla tanıştıktan sonra güzel dostluklar kurmakta ve şehrimizden ayrılırken güzel dostluklarını geride bıraktıkları için hüzünlenmektedir.

Hakkaride konaklamak için en uygun yer otelimizdir. Neden Hakkari'de konaklama için Hotel Şenler seçilmekte gelin birlikte göz atalım.

  • Otelimize gelmeden önce rezervasyon yaptıranlar araçlar ile havalimanında karşılamakta ve otele kadar sorunsuzca seyahat etmeleri sağlanmaktadır.
  • Şenler Otel, Hakkari merkezde yani şehrin en merkezi konumundadır. Şehrin en önemli caddesi Bulvar caddesi üzerinde bulunmaktadır.
  • Konuklarımızın ulaşmak istedikleri tüm alışveriş merkezleri ve devlet daireleri otelin çevresinde bulunmaktadır.
  • Şenler Otel konforlu odaları ve güler yüzlü personeli ile konuklarına samimi bir ortam sunmaktadır.
  • Ekonomik fiyatları Oda kahvaltı konsepti açık büfe sabah kahvaltısı
  • Lüks Odalarda sınırsız hızlı kablosuz internet ve LED TV

Hakkari Şenler Hotel Hakkında

Otelimizi 4 Suit, 23 Tek Kişilik Oda, 16 Çift Kişilik Oda, 16 Üç Kişilik Standart Oda, Tam Ekipmanlı Mutfak, Kahvaltı Salonu, Teras Alakart Restoran, 250 Kişilik Restoran, 250 Kişilik Toplantı ve Konferans Salonu, Sauna, Türk Hamamı ve Açık Otopark oluşturmaktadır.

Hakkari Şenler Otel Suit Odaları

Şenler Hotel Suit Odalar

Hakkari Şenler Otel Görseller

Şenler Hotel Foto Galeri

Hakkari Görseller

Hakkari Şehrimizden Eşsiz Manzaralar

ULAŞIM BİLGİLERİMİZ

Bulvar Caddesi No : 38 Çarşı Merkez Hakkari / Türkiye

Detaylı ulaşım bilgileri ve Google haritalardan konum almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon No : 0 (438) 211 38 08

E - Posta : hotelsenler30@gmail.com

HAP