Hakkari Ulaşım, Nasıl Gidilir, Nasıl Gelinir ? Hakkariye Uçak ile nasıl gidilir? Hakkariye otobüsle nasıl gidilir? Hakkariye ulaşım nasıl sağlanır? Bu soruların cevabını sayfamızda bulacaksınız.

Şenler Otel Hakkari

Hakkari'de eviniz kadar sıcak bir ortam sizleri bekliyor. Sizlere daha iyi bir hizmet sunmak var gücümüzle çalışıyoruz. Hakkari'nin en çok tercih edilen oteline hoş geldiniz.

Şenler Otel Hakkari
Hoşgeldiniz Bugün 24 Temmuz 2024 Çarşamba

Hakkari Ulaşım Nasıl Sağlanır? Hakkariye Uçak ile nasıl gidilir? Hakkariye otobüsle nasıl gidilir?

...

hakkariye ulaşım nasıl gidilir uçak Hakkari'ye Uçak ile ulaşım için öncelikle Van havaalanına kadar gelmeniz gerekmektedir. Çünkü bir çok şehrimiz gibi Hakkari şehrimizde de havalimanı bulunmamaktadır. Van Havalimanına indikten Van Otogarına gelerek buradan otobüse binmeniz gerekmektedir. Eğer otelimize gelmeden önce rezervasyon yaptırırsanız sizleri araçlar ile havalimanında karşılamakta ve otele kadar sorunsuzca seyahat etmenizi sağlamaktayız.

hakkariye ulaşım nasıl gidilir otobüsHakkariye Otobüsle ulaşmak isteyenlerin bulunduğu şehirden direk Hakkari aracı bulunmayacaktır. Bunun sebebi Hakkari şehrine ulaşımın tek yönlü ve Van üzerinden olmasındandır. Hakkariye tüm otobüsler Van üzerinden aktarmalı gelmektedir. Hakkari Van arası seyahat eden Van Gölü, Star Van Tur, Van Seyahat, Erciş İtimat gibi birçok firmadan biriyle Hakkari'ye gelebilirsiniz. Otogardan kalkan bu otobüsler sabah 08:00 ile akşam saat 16:00'a kadar Van'dan hareket etmektedir. Saat 16:00 dan önce Van otogarında olmazsanız otobüs bulamayabilir ve geceyi Van ilinde geçirmek zorunda kalabilirsiniz.. Hakkari-Van arası 205 kilo metre mesafede olup otobüsle yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Hakkari Şenler Hotel Hakkında

Otelimizi 4 Suit, 23 Tek Kişilik Oda, 16 Çift Kişilik Oda, 16 Üç Kişilik Standart Oda, Tam Ekipmanlı Mutfak, Kahvaltı Salonu, Teras Alakart Restoran, 250 Kişilik Restoran, 250 Kişilik Toplantı ve Konferans Salonu, Sauna, Türk Hamamı ve Açık Otopark oluşturmaktadır.

Hakkari Şenler Otel Suit Odaları

Şenler Hotel Suit Odalar

Hakkari Şenler Otel Görseller

Şenler Hotel Foto Galeri

Hakkari Görseller

Hakkari Şehrimizden Eşsiz Manzaralar

ULAŞIM BİLGİLERİMİZ

Bulvar Caddesi No : 38 Çarşı Merkez Hakkari / Türkiye

Detaylı ulaşım bilgileri ve Google haritalardan konum almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon No : 0 (438) 211 38 08

E - Posta : hotelsenler30@gmail.com

HAP