Şenler Otel Hakkari

Hakkari'de eviniz kadar sıcak bir ortam sizleri bekliyor. Sizlere daha iyi bir hizmet sunmak var gücümüzle çalışıyoruz. Hakkari'nin en çok tercih edilen oteline hoş geldiniz.

Hakkari Şenler Otel Hakkari'de konforlu ve ekonomik fiyatlarla konaklama hizmeti veren 3 yıldızlı bir oteldir.
Şenler Otel Hakkari
Hoşgeldiniz Bugün 22 Şubat 2024 Perşembe

Şenler Otel Hakkari - Kurumsal Bilgiler

hakkari otelleriŞENLER OTEL işletmesi ve kuruluşu tamamen Şenler Turizm ve İnş. Aş 'ye aittir. Şenler Turizm ve İnşaat Anonim şirketi unvanı altında 1990 yılında kurulmuş ve 1993 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Ağlarını Van ve Ankara’da genişletmiş, daha sonrasında Ankara’da 3 Yıldızlı otel Uzun JOLLY’i açmışlardır. 2005 yılında açılan ve Ankara’da bulunan Uzun JOLLY Otel; 3 yıldızlı otel standartlarına sahip olup özellikle VIP profile hitap eden, 54 odalı 108 Yatak kapasiteli bir oteldir. Bu otelimizde misafirler ayrılmadan önce kendilerini evlerindeymiş gibi hissettiklerini söyleyerek memnuniyetle ayrılırlar.

Jolly Otel AnkaraŞirketimiz kurulduğu günden bu yana yöresel ihtiyaca dayalı ve arz talebe bağlı işlerden özellikle konaklama tesisimiz 1993 yılında Turizm ve işletme olarak kurulmuş Aynı yıl faaliyet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuzdan bu yana işletmemizin gelişme gösterdiği süreç alternatif turizmin gelişme gösterdiği sürece parelel ve bölgesel kalkınmaya endeksli bir seyir izlemiştir. Şenler Oteli Turizm işletme yolunda ilerleyen, fiziki yapılarının yanı sıra misafir hizmet kalitesini çok önemseyen, standartları oluşturma, uygulama, denetleme ve sık sık personel eğitimi verme gibi konularda çalışmalar yürüten, misafir memnuniyeti için her daim yenilikleri takip eden oteldir. Hakkari şehrimizde sizlere Güney Doğunun Mistik havası ve şehri çevreleyen dağların huzur veren yeşilliği içinde konaklama hizmeti sunmaktayız. Hakkari çarşı merkezinde yer alan otelimiz konforlu ve huzurlu bir konaklama yapabilmeniz için tüm detayları dikkate almakta ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine misyon edinmektedir.

Hakkari Şenler Hotel Hakkında

Otelimizi 4 Suit, 23 Tek Kişilik Oda, 16 Çift Kişilik Oda, 16 Üç Kişilik Standart Oda, Tam Ekipmanlı Mutfak, Kahvaltı Salonu, Teras Alakart Restoran, 250 Kişilik Restoran, 250 Kişilik Toplantı ve Konferans Salonu, Sauna, Türk Hamamı ve Açık Otopark oluşturmaktadır.

Hakkari Şenler Otel Suit Odaları

Şenler Hotel Suit Odalar

Hakkari Şenler Otel Görseller

Şenler Hotel Foto Galeri

Hakkari Görseller

Hakkari Şehrimizden Eşsiz Manzaralar

ULAŞIM BİLGİLERİMİZ

Bulvar Caddesi No : 38 Çarşı Merkez Hakkari / Türkiye

Detaylı ulaşım bilgileri ve Google haritalardan konum almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon No : 0 (438) 211 38 08

E - Posta : hotelsenler30@gmail.com

HAP